Copyright © 2019 Mineralport. Toate drepturile rezervate.

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle

Căutăm oameni de bază

pentru echipă

Poziție deschisă: Marketing Manager

Locație job: Craiova / Piatra Olt

Căutăm un om de marketing priceput și pasionat care să gestioneze întreaga activitate de comunicare a brandului Mineralport. Colegul nostru ideal are minimum 2 ani experiență în marketing B2B, dă dovadă de inițiativă, spirit de echipă, știe să gestioneze proiecte și este omul pe care te poți baza.

Responsabilități job

• Dezvolți strategia și tacticile de marketing pentru a crește notorietatea brandului și a atrage clienți

• Gestionezi și planifici crearea, producția și implementarea tuturor campaniilor, activităților și materialelor de marketing intern și extern

• Monitorizezi, evaluezi și măsori eficiența campaniilor și raportezi Directorului General

• Gestionezi brandul/brandurile companiei, identitățile și website-urile lor

• Coordonezi furnizorii de servicii de comunicare și producție (consultanță de brand, agenții de publicitate, PR, tipografii etc.)

• Cunoștințele de Google Analytics, Google Adwords și limba engleză sunt un plus

Beneficiile tale

• Salariu motivant

• Telefon și mașină de serviciu

• Bonuri de masă și prime de sărbători

• Vei face parte dintr-o echipă motivată, cu ambiții mari și dorința de a face lucrurile bine

• Vei lua parte la creșterea vizibilității unui brand regional, important în industria de construcții

Dacă te-am convins și vrei să faci parte din echipa Mineralport,

trimite-ne CV-ul tău până la data de 16 iulie 2018.

Logo Mineralport.png